- Oława
- NSO AUT MERCEDES BENZ SIKORA
| Poniedziałek | 09:00 do 17:00 | |
| Wtorek | 09:00 do 17:00 | |
| Środa | 09:00 do 17:00 | |
| Czwartek | 09:00 do 17:00 | |
| Piątek | 09:00 do 17:00 | OtwórzZamyka się w 17:00 |
| Sobota | Zamknij | |
| Niedziela | Zamknij | |
Społecznościowe / Internetowe
Galeria
Mapa
Recenzje
Trafiłem do tego pana po wpisach na internecie i sie nie zawiodłem, rzetelny, rzeczowy i nie naciąga ( jak to potrafią inni). Najpierw zadzwoniłem po poradę na usterkę zawieszenia pomógł przez telefon (nie moglem przyjechać bo bylem za daleko za granica) a chodzilo o zawieszenie pneumatyczne ktore bylo caly czas podniesione, pomógł bez problemu (oczywiście bezpłatnie). Bedac u niego w warsztacie widac, ze zna sie narzeczy, posiada naprawde bardzo dobry sprzed diagnostyczny (komputer), naprawia rzetelnie i nie naciga do jakis niepotrzebnych napraw. Mialem problem z wtryskiem, to polecil mi dobry zaklad specjalizujący sie w pompach i wtryskach. Za wykonana usluge zaplacilem naprawde nie wiele (w porownaniu do innych zakladow uslugowych). Bardzo polecam!!!!
Jak najbardziej poważna firma ,do tej pory wszystkie naprawy mojej S W 221 przebiegają bez zbędnych wizyt w drogim serwisie autoryzowanym WYSTARCZA NSO aut mecedes-benz Sikora .Wiedza jaką posiadaja jest wielka ,narzędzia jak w serwisie ,możliwość wykonywania przeglądów serwisowych z wpisem do DSB ,uprawnienia z dostępem do LEGALNEGO programowania wręcz nie osiągalne poza serwisem autoryzowanym u nich bez problemu . Polecam mnie nie zawiedli Igor
Mając awarię na autostradzie, znalazłem w internecie wizytówkę tego warsztatu. Zadzwoniłem i ... nie żałuję. Pan, po bardzo krótkiej acz konkretnej rozmowie telefonicznej wsiadł w swój samochód zabierając ze sobą potrzebne części i narzędzia, i szybko i sprawnie naprawił samochód na pobliskim parkingu. Za powyższe bardzo Panu S., właścicielowi "NSO aut mecedes-benz S." dziekuję, a innym gorąco polecam .
specjalizacja mercedes to zaleta do innych warsztatów gdzie się uczą na twoim, taniej niż w serwisie. Polecam wiedzą co i jak naprawiać.
Po przeczytaniu opinii zdecydowałem się na wizytę w tym warsztacie cel opis i wyszukanie usterek po zakupie . Niestety obawy się potwierdziły Licznik kręcony ,otrzymałem potwierdzenie na wydruku . Jestem pod wrażeniem informacji jakie uzyskałem .Polecam warto pojechać wiedzą co robią