- Oława
- PIOTR MED TRANSPORT MEDYCZNY I SANITARNY PIOTR IGRAS
PIOTR-MED TRANSPORT MEDYCZNY I SANITARNY PIOTR IGRAS - OŁAWA, DS
| Poniedziałek | 00:00 do 23:59 | |
| Wtorek | 00:00 do 23:59 | |
| Środa | 00:00 do 23:59 | |
| Czwartek | 00:00 do 23:59 | |
| Piątek | 00:00 do 23:59 | OtwórzZamyka się w 23:59 |
| Sobota | 00:00 do 23:59 | |
| Niedziela | 00:00 do 23:59 |
Społecznościowe / Internetowe
Galeria
Mapa
Recenzje
Jechalismy z polski do niemiec,okolo 730
km.Zamawiajac transport,poinformowalam pana
Piotra:pacjentka 81 lat diagnoza: zlamanie
szyjki kosci udowej,niewydolnosc
krazenia,migotanie przedsionkow.Kiedy
przyjechala karetka i panowie sanitariusze
wjechali z noszami,myslalam,ze to nie moze
byc rzeczywistosc.Nosze byly waskie moze
40-50 cm,ceratowy materacyk okolo 5 cm
gruby,i oprocz cienkiego kocyka do przykrycia
nie bylo nic.Wiecej jak spartanskie
warunki!
Odmowic?Nie wchodzilo w gre.Liczyl sie
czas.
Na kazdej nierownosci podskakiwalismy i
slyszalam skargi bolu.(tez jechalam w
karetce)Zmiana pozycji lezenia?Nic z tego,za
malo miejsca,ramiona i kolana wystawaly poza
nosze.Nasze martyrium trwalo 8 godzin.
Takie warunki,mozna zaproponowac na krotkie
przejazdy ale nie na miedzynarodowe trasy.
Czuje sie oszukana i wykorzystana.Dlatego nie
polecam.
Jedna gwiazdka dla panow sanitariuszy.,ktorzy
staneli na wysokosci zadania.